BEZPEČNOST A OCHRANA

PREVENCE A DOHLED

Helikoptéry mohou být vhodnou volbou pro podporu pozemních týmů. Nicméně letecký provoz vrtulníků a výcvik pilotů je časová a finančně náročná činnost. Použití dronů je rychlejší, efektivnější a mnohdy stejně úspěšná alternativa. Školení pilotů trvá kratší dobu, tím pádem, se může stát součástí základního výcviku všech bezpečnostních jednotek . Bezpilotní prostředek může být ihned k dizpozici, což urychlí celý zásah. Snadné použití bezpilotních prostředků je předurčuje k efektivní kontrolní a asistenční služby.

parachuting-817630_1280

area

SYSTÉMY PRO OCHRANU PERIMETRŮ

Obecným řešením inspekcí a ochrany perimetrů jsou aplikace využívající směs fyzických, technických nebo elektronicko – mechanických zabezpečovacích systémů. Ty jsou důležitou součástí střežení rozsáhlých komplexů budov a prostorů jako například letiště, věznice, průmyslové objekty a vodárny atd. Každý z těchto systémů ma značné množství nevýhod. Možnosti bezpilotních prostředků je předurčuje pro účely inspekce a ochrany perimetrů. Zároveň eliminují nevýhody konvenčních inspekčních a zabezpečovacích systémů.

APLIKOVANÁ OCHRANU PERIMETRŮ

EURO UAV systems a.s. disponuje pokročilým systémem AgentFly, který umožňuje, řízení bezpilotních prostředků s využitím umělé inteligence. Bezpilotní letadla mohou pracovat v automatizovaném režimu samostatně nebo ve skupině a plnit komplexní úlohy pro zabezpečení ochrany perimetrů. Toto řešení umožňuje jak pokročilé plánovaní s rúznými možnostmi režimů letu při trvalém zajištení bezpečnosti, tak i detekci obličejů osob za pomoci biometrických senzorů, RGB nebo termokamer.

area52

TECHNICKÉ ŘEŠENÍ
MOŽNOSTI VYUŽITÍ BEZPILOTNÍCH LETOUNŮ V RÁMCI BEZPEČNOSTNÍCH SLOŽEK
OCHRANA PERIMETRU AREÁLU S VYUŽITÍM AUTOMATIZOVANÉHO BEZPILOTNÍHO SYSTÉMU
Ilustrační video